logo_hukvaldy1 Provoz MŠ

Provoz MŠ

Mateřská škola je otevřena v době od 6.30 do 16.00 hodin

RÁMCOVÉ USPOŘÁDÁNÍ DNE:
  • scházení dětí v horních prostorách MŠ
  • scházení dětí, volné spontánní činnosti, skupinové činnosti,
  • individuální přístup k dětem
  • hygiena, svačina
  • pohybová aktivita
  • řízené a spontánní činnosti, skupinové činnosti
  • pobyt venku, hygiena, oběd
  • spánek či odpočinek dětí
  • hygiena, svačina
  • spontánní činnosti, rozcházení

• Připomínáme rodičům, že dítě může vyzvednout z mateřské školy pouze zákonný zástupce, to je matka nebo otec. V jiných případech potřebujete pověření pro osoby, které dítě vyzvedávají. Staré pověření platí. Jestliže došlo ke změně, nezapomeňte vypsat pověření nové. U sourozenců musí být pověření vypsáno na dítě, které MŠ navštěvuje, a ne na sourozence, který přešel do ZŠ. Upozorňujeme rodiče na pozdní vyzvedávání dětí! Provoz MŠ je DO 16:00 hod.!
  • Stravování dítěte, které navštěvuje mateřskou školu, můžete odhlásit i v den, kdy dítě onemocní, nejpozději však do 6.30 hodin jen v přihlašovacím systému (e-strava). Nově příchozí děti se mohou do 10.9. 2015 odhlásit na telefonu: 773 742 326 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Po přidělení kódu si budete stravu odhlašovat jen v přihlašovacím systému. Číslo účtu stravování je: 8898912044/5500
  • Třídy v horních patrech mají své zvonky - označené názvem tříd. Rodiče Krtečků mohou zvonit na třídu Motýlků, kde se děti ráno (do 7:30h) scházejí a odpoledne rozcházejí. Pokud se nedozvoníte na "svůj" zvonek, zkuste zazvonit na jiný (např. Zajíčci z ložničky zvonek neslyší)

Co mám mít v mateřské škole aneb co děti vzkazují rodičům . . .

Na oblečení jsou vhodné zástěrky, či sukýnky pro holčičky, tepláčky nebo kalhoty (nejsou vhodné šle, pásky, zahradníky na spony, které neumím odepnout). Prostě něco pohodlného, v čem se mohu válet i po zemi. A nezlob se, maminko, když přijdeme umazaní od barev.

Na obouvání papučky, nedávejte nám cukle, při hře bychom se mohli zranit.

Nachystejte nám náhradní balíček (kalhotky či slipy, tričko, ponožky, tepláčky- můžeme se zapomenout při hře, nebo se polejeme při svačince a umývárny s malými umyvadly nás taky lákají)

Na pobyt venku nedávejte nové oblečení, velmi snadno se umažeme, stačí starší teplákovka a hlavně nachytejte pohodlnou obuv. V dešti a mokru jsou nejlepší gumáčky. V zimě nezapomeňte na čepice, šály a rukavice (ne však prstové, pokud si je sám neumím navléci)

Taky potřebujeme kapesníčky - papírové- celé balení, zubní pastu a kartáček. Ten nám podepište ( někdy je nás i 5 se stejným kartáčkem)

Na spinkáni pak potřebujeme pyžamko. Maminko, taky mi ho podepiš! Ať nespím v pyžamku od Moničky.

Na pitný režim potřebuji svůj podepsaný porcelánový hrníček. Poznám si ho podle obrázku.

iŠkola.cz

logo e strava

Jídelníček pro dnešní den:

Plánované události ZŠ a MŠ Leoše Janáčka

po út st čt so ne