logo_hukvaldy1 Dovybavení odborných učeben pomůckami VR a humanoidem ZŠ Hukvaldy
Czech Čeština‎

Dovybavení odborných učeben pomůckami VR a humanoidem ZŠ Hukvaldy

irop logo irop logo1a

V květnu 2024 byla škola dále dovybavena odbornými inovativními učebními pomůckami z Integrovaného regionálního operačního programu s názvem „Dovybavení odborných učeben pomůckami virtuální reality a humanoidem“.
Vybavení: robot humanoid, robotické stavebnice, tablety pro žáky i učitele včetně kreslících per, kufr na dobíjení tabletů, obousměrný e-learningový portál virtuální reality, 25 ks virtuálních brýlí, kamera se stativem, vysoce kvalitní 3D tiskárna včetně čtečky a software pro výuku virtuální reality včetně licence. V posledním srpnovém týdnu se všichni učitelé zúčastní vzdělávání, aby se naučili tyto pomůcky využívat ve výuce.

01 humanoid02 roboticke rameno03 rameno doplnky04 ipad05 kufr06 bryle0107 3dset08 3dtiskarna09 cnc10 lego11 sam labspublicita02

SkolaOnLine Dovybavení odborných učeben pomůckami VR a humanoidem ZŠ Hukvaldy

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×