logo_hukvaldy1 Vybavení digitálními učebními pomůckami 2022 a doučování žáků

Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy získala finanční prostředky z programu „Komponenta 3.1. Národního plánu obnovy na rok 2022“

logo_program Vybavení digitálními učebními pomůckami 2022 a doučování žáků

Finanční prostředky ve výši 297 200 Kč byly využity v základní škole a v mateřské škole na:

Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace
• Vybavení digitálními učebními pomůckami 2022 / Prevence digitální propasti 2022.
Z finančních prostředků byly zakoupeny notebooky, tablety, výukové programy pro žáky, výukové programy pro žáky se specifickými poruchami učení, robotické stavebnice, dva fotoaparáty a kamera.

Další finanční prostředky ve výši 32 000 Kč byly využity na zakoupení vizualizérů (přenášení textu a obrázků na interaktivní tabuli).

Robotika foto c. 8aRobotika foto c. 8aRobotika foto c. 8aRobotika foto c. 8aRobotika foto c. 8a

Doučování žáků – finanční prostředky na měsíc září – prosinec 2022 byly škole přiděleny ve výši 38 100 Kč. Na měsíce leden – srpen 2023 se jedná o částku 72 480 Kč.

V měsíci září – prosinec 2022 odučili učitelé nad rámec svých pracovních povinností 152 vyučovacích hodin pro 109 žáků školy. Počet žákohodin (součet všech žáků, kteří byli doučováni v některé z hodin doučování) činil 579.

V Hukvaldech 1. 3. 2023

SkolaOnLine Vybavení digitálními učebními pomůckami 2022 a doučování žáků