logo_hukvaldy1 Inovace ve zdělávání v kontextu digitalizace
Czech Čeština‎

Inovace ve zdělávání v kontextu digitalizace

Finanční prostředky Základní škole a Mateřské škole Leoše Janáčka Hukvaldy v rámci Národního plánu obnovy.

Národní plán investic je souhrnem reforem a investic financovaných Evropskou Unií – Next Generation EU, které bude Česká republika realizovat v letech 2021 – 2026 z evropského Nástroje pro oživení a odolnost. Jednou z komponent v gesci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v rámci pilíře „Vzdělávání a trh práce“ je komponenta 3.1 Inovace ve zdělávání v kontextu digitalizace.

V rámci této podpory škola získala na rok 2022 částku 234 000 Kč. Částka je pro školy stanovena podle počtu žáků. Z této částky budou zakoupeny výukové programy a robotické stavebnice. Dále kvalitní kamera a tablet, což bude sloužit pro žáky k tvoření videí do projektové výuky.

 

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

05logo

 

SkolaOnLine Inovace ve zdělávání v kontextu digitalizace

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×