logo_hukvaldy1 Operační program Jan Amos Komenský

Operační program Jan Amos Komenský

Zapojení Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy do operačního programu Jan Amos Komenský.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo, v pořadí již čtvrtou výzvu v rámci tzv. šablon, tentokrát s názvem Operační program Jan Amos Komenský. Naše škola se do tohoto programu přihlásila.

Finanční prostředky ve výši 2 345 809 Kč budou využity v základní škole, mateřské škole, školní družině a školním klubu. Projekt bude realizován od 1. 9. 2022 do 31. 12. 2024. Prostředky budou využity na školní asistenty v mateřské a základní škole, na vzdělávání pedagogů, na inovativní vzdělávání (tandemová výuka, projektové dny, čtenářské kluby, kluby deskových a logických her apod.) V případě, že se nám podaří personálně zajistit psychologa, pak tyto prostředky budou využity na jeden školní rok na tuto novou pozici.

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy a koordinátorka projektu

04logo