logo_hukvaldy1 Aktuální informace
Czech Čeština‎

Zápis do mateřské školy Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy se koná v úterý 14. května 2019 od 10:00 do 17:00 hod. v kanceláři zástupkyně ředitelky školy PaedDr. Vladimíry Nevludové, v přízemí školy. S sebou vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Případné dotazy zodpovíme na tel. 558 699 231, 604 414 889 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Jelikož nám bylo ve středu v odpoledních hodinách oznámeno, že v úterý 23.4.2019 NEPOTEČE VODA, MŠ se tento den UZAVÍRÁ.

Ve čtvrtek 18.4.2019 bude MŠ UZAVŘENA!!!!
Důvodem je přerušení dodávky vody. O tomto přerušení jsme byli informování dnes, t.j. úterý 16.4.2019, v odpoledních hodinách.Prosíme o pochopení! Děkujeme!

Touto cestou bychom chtěli poděkovat rodičům Bětušky Matulové za sponzorský dar - polystyrenové a slaměné věnečky, které jsme využili ve Velikonočních dílničkách. Krtečci a Motýlci si věnečky dozdobili a Zajíčci z nich vyráběli slepičky. MOOOOOOC DĚKUJEME!

Velikonoční dílničky Krtečků a Motýlků se konají v pondělí 15.4. v 15.30 hod. v jídelně školy. Nezapomeňte si s sebou vzít tu správnou tvořivou náladu!

Ve čtvrtek 11.4.2019 od 15 hodin se ve třídě Zajíčci budou konat Velikonoční dílničky. S sebou dobrou náladu!!!

Předškoláci se dne 2.4.2019 zúčastní projektové výuky v OBLASTI DOLNÍ VÍTKOVICE s názvem Chemické pokusy pro nejmenší. Sraz u školky je v 7:45 hodin. Děti si s sebou vezmou pití, mohou malou dobrůtku, svačinu budou mít školkovou. Pokud bývá někomu v autobuse špatně, dá dítěti ráno KINEDRYL a nahlásí to p. učitelce. Na zpáteční cestu mu ho dáme před jízdou. Kinedryl na zpáteční cestu musíte ráno odevzdat p. učitelce - nejlépe v podepsaném sáčku, či krabičce.

iŠkola.cz

logo e strava

Jídelníček pro dnešní den:

Plánované události ZŠ a MŠ Leoše Janáčka

Sledujte nás na Facebooku