logo_hukvaldy1 Aktuální informace
Czech Čeština‎

Ministerstvo zdravotnictví nařizuj mimořádné opatření spočívající v povinnosti nosit ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa).

Podrobnosti v příloze.

 

Milé děti, vážení rodiče,

přejeme Vám krásné prázdniny plné sluníčka, dobré nálady a nezapomenutelných zážitků. 

Těšíme se na Vás v novém školním roce! 

Paní učitelky a zaměstnanci MŠ

PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY se bude konat ve dvou dnech v sále ZŠ. 

ZAJÍČCI:  v úterý 23.6. 2020 od 15:30 hod. 

VEVERKY:  ve středu 24.6. 2020 od 15:30 hod. 

Je nutné mít roušky a dodržet rozestupy mezi rodinami.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás. 

22. 6. 2020 se pro rodiče budoucích prvňáčků koná schůzka v sále ZŠ a to od 16:00h. Roušky povinné a dodržení rozestupů mezi sedadly nutné!

Focení dětí na společnou fotku třídy proběhne ve čtvrtek 28. 5. Děti budou foceny po jednom - portrétové fotografie, ze kterých se pak poskládá společná fotka třídy. Pokud jste dítě nepřihlásili do MŠ od 25. 5., můžete se s ním dostavit k focení v uvedený den od 8:00 do 8:30, nebo můžete poslat sami jeho portrétovou fotografii paní učitelce Macáškové na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Fotku dítěte pan fotograf do společné fotografie zakomponuje.

Vážení rodiče, zveřejňujeme základní informace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, kterými se bude Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy řídit. Jedná se o materiál, na základě kterého provedeme, v souladu s prostorovými a personálními možnostmi školy, hygienické, technické a organizační zajištění otevření základní školy, mateřské školy, školní družiny, školního klubu a školní jídelny. Budu vás v dostatečném přestihu průběžně informovat.

  1. Harmonogram uvolnění škol a školských zařízení (termín otevření mateřské školy projednáme se zřizovatelem)
  2. Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020
  3. Provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020
  4. Čestné prohlášení

Věřím, že společnými silami vše zvládneme. S přáním hlavně zdraví

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Hody, hody doprovody,
já jsem malý zajíček,
utíkal jsem podle vody,
nesl košík vajíček.

Potkala mě koroptvička,
chtěla jedno červené,
že mi dá lán jetelíčka
a já říkal: Ne, ne, ne.

Na remízku mezi poli,
mám já strýčka králíčka,
tomu nosím každým rokem,
malovaná vajíčka.

VESELÉ VELIKONOCE

plné radosti, sluníčka, pohody, odpočinku a  hlavně ZDRAVÍČKO

Vám všem 

přejí zaměstnanci Mateřské školy Hukvaldy

 

 

Milí rodiče,

na facebookových stránkách školy pro Vás sdílíme různé informace, nápady, inspirace nejen na tvoření s dětmi, ale i různé aktivity na doma. 

Tak se podívejte a hlavně se držte! 

Myslíme na Vás!

P.S. Můžete nám na FB stránkách zanechat i zpětnou vazbu, pokud jste něco vytvořili, pochlubte se. Budeme moc rádi! 

Podpořme dnes lidi s Downovým syndromem tím, že si dáme NA KAŽDOU NOŽKU JINOU PONOŽKU!

Vážení rodiče,

      V nastalé situaci Vám nabízíme možnost zaslání žádosti o ošetřovné elektronicky.

      Kontaktujte svou třídní učitelku, která Vám potvrzenou žádost zašle. V případě dotazů volejte na číslo 604 414 889.

                                                                       Děkujeme za pochopení , Nevludová.

Přednáška pro rodiče předškolních dětí, která se měla konat v úterý 17. 3. 2020 se vzhledem k dané situaci ruší. Náhradní termín bude zveřejněný po ukončení mimořádného opatření.

Zřizovatel, obec Hukvaldy, rozhodl na základě doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zveřejněného pod číslem jednacím MSMT-11703/2020-1 ze dne 10. 3. 2020, uzavřít mateřskou školu od 12. 3. 2020 do odvolání.
 Odůvodnění: Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, je umístěná ve stejné budově jako základní škola a využívá stejné prostory pro stravování.

Ošetřovné

Pokud v souvislosti s opatřením bude rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit  jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě.

 Zaměstnanec – rodič má nárok na ošetřovné, pokud žije s dítětem ve společné domácnosti. Rodiče se mohou v péči o dítě vystřídat. Potvrzenou žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout v kanceláři mateřské školy již dnes tj. 11. 3. 2020, nebo v dalších pracovních  dnech v době od 7.30 do 12.30 hod. Je možné ve stanovené době zaslat vyplněnou žádost o ošetřovné také v elektronické podobě na základě telefonického vyžádání.

Vážení rodiče,

nařízení vlády o uzavření škol od středy 11. března 2020 se netýká škol mateřských. Necháváme na uvážení rodičů, zda při tomto krizovém opatření děti do kolektivu mateřské školy pošlou.

Prosíme rodiče, aby sledovali aktuální dění, popřípadě webové stránky školy.

Děkujeme.

Za zaměstnance školy  Nevludová Vladimíra

Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvkové organizace pro školní rok 2020/2021 se koná v úterý 7. dubna 2020 od 13:00 do 17:30 hodin v 1. patře budovy školy. S sebou vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Případné dotazy zodpovíme na tel. 558 699 238, 724 217 985 nebo e-maliem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zápis do mateřské školy Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy se koná v úterý 12. května 2020 od 10:00 do 17:00 hodin v kanceláři zástupkyně ředitelky školy PaedDr. Vladimíry Nevludové, v přízemí školy. S sebou vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Případné dotazy zodpovíme na tel. 558 699 231, 604 414 889 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Ukázková hodina pro rodiče (misto závodů - jedná se o školkové děti) se uskuteční zítra, t.j. pátek 7.2.2020 přibližně od 10:20 hodin!!!

Dnes, t.j. 30.1. 2020, jsme byli upozorněni,  že se v naší mateřské škole vyskytla SPÁLA - infekční onemocnění!!! Tímto dáváme na vědomost všem rodičům!

SkolaOnLine Aktuální informace

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×