logo_hukvaldy1 Informace pro nové strávníky MŠ
Czech Čeština‎
kuchař Informace pro nové strávníky MŠ

:Informace pro nové strávníky MŠ

Pro přihlášení ke stravování je nutné vyplnit a odevzdat Přihlášku ke stravování a zaplatit jistinu za stravné - 600 Kč (platební údaje viz níže, možno i hotově). Každý strávník (zákonný zástupce) obdrží přihlašovací údaje do aplikace estrava, kde si sám volí přihlášky/odhlášky obědů, vidí zde na konci každého měsíce přehled vyúčtování, informace o stravném.Na estravu se můžete přihlásit buď přes webové stránky www.estrava.cz nebo přes mobilní aplikaci eStrava, dostupnou na Obchod Play i App Store (zdarma). 

Odhlášení stravy lze provádět nejpozději toho dne do 6:30 – estrava nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena stravného:

Přesnídávka     11,- Kč (12 – pro sedmileté)

Polodenní         32,- Kč (39 – pro sedmileté)

Celodenní          40,- Kč (48 – pro sedmileté)

Stravné je hrazeno zpětně za skutečně odebrané obědy, např. platba stravného za září proběhne v říjnu.Zvolit lze platbu stravného inkasem nebo složenkou (převodem na účet) – vepsat do odevzdané přihlášky.U inkasa je důležité nastavit dostatečný limit částky pro stažení (stahováno okolo 15.). U inkasa nevyplňujte variabilní symbol, program jej generuje sám.Složenka je vypisována na začátku dalšího měsíce, rozdána přímo strávníkovi.
VRATNÁ JISTINA – STRAVNÉČástka: 600 KčČíslo účtu: 8898912044/5500Zpráva pro příjemce: Jistina - jméno dítěteJistina je vratná při ukončení školní docházky nebo odchodu žáka na jinou školu.
David Příhoda – vedoucí školní jídelny Tel.: 773 742 326Email:

SkolaOnLine Informace pro nové strávníky MŠ

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×