logo_hukvaldy1 PONOŽKOVÁ VÝZVA
Czech Čeština‎
ponozkova_vyzva_01-large PONOŽKOVÁ VÝZVA

Podpořme lidi s Downovým syndromem
V úterý 21. března 2023 proběhne další Světový den Downova syndromu.

Downův syndrom je celoživotní zdravotní postižení způsobené ztrojením 21. chromozomu (proto 21.3.). Protože chromozomy svým tvarem připomínají ponožky, organizace Down Syndrom International je zvolila za symbol akcí k tomuto dni. Pro připomínku tohoto dne, si lidé oblékají na každou nohu jinou ponožku. Stejně jako ponožky i my lidé, jsme každý jedinečný a výjimečný a je krásné si toto připomínat.

Proto si v úterý 21. 3. 2023 vezměte NA KAŽDOU NOŽKU JINOU PONOŽKU!!!

SkolaOnLine PONOŽKOVÁ VÝZVA

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×