logo_hukvaldy1 Informace pro nové strávníky MŠ
jidelna-iiijpg Informace pro nové strávníky MŠ

Informace pro nové strávníky MŠ:

Pro přihlášení ke stravování je nutné vyplnit a odevzdat Přihlášku ke stravování a zaplatit zálohu za stravné - 600 Kč (platební údaje viz níže, možno i hotově). Každé přihlášené dítě získá přihlašovací údaje do estravy, kde si budete moci odhlašovat/přihlašovat stravovací dny, vidíte zde na konci každého měsíce přehled vyúčtování, informace o stravném.

Na přihlášku je nutné uvést, zda budete chtít odebírat celodenní stravu, polodenní stravu nebo pouze ranní přesnídávku.

Upozorňuji, že odhlášky stravy je možno provádět pouze v rámci celého dne, to znamená, že např. při celodenní stravě nelze odhlašovat pouze svačinky, vždy jen celý den. Na estravu se můžete přihlásit buď přes webové stránky www.estrava.cz nebo přes mobilní aplikaci eStrava, dostupnou na Obchod Play i App Store (zdarma).

Odhlášení stravy lze provádět nejpozději toho dne do 6:30 – estrava nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Stravu prosím NEODHLAŠUJTE telefonicky.

V případě absence je možno vyzvednout oběd pouze první den nepřítomnosti, po zbytek dnů prosím dbejte na odhlašování stravy.

Cena stravného:

MŠ ranní svačinka (přesnídávka) 11 Kč (12 kč – 7 letí)

MŠ polodenní strava (přesnídávka+oběd) 32 Kč (39 kč – 7 letí)

MŠ celodenní strava (přesnídávka+oběd+svačinka) 40 Kč (48 kč – 7 letí)

Stravné je hrazeno zpětně za skutečně odebrané obědy, např. platba stravného za září proběhne v říjnu.

Zvolit lze platbu stravného inkasem nebo složenkou – vepsat do odevzdané přihlášky.

U inkasa je důležité nastavit dostatečný limit částky pro stažení a datum splatnosti na 10. den v měsíci (stahováno okolo 15.). U inkasa nevyplňujte variabilní symbol, program jej generuje sám.

Složenka je vypisována na začátku dalšího měsíce, rozdána přímo strávníkovi.

VRATNÁ ZÁLOHA – STRAVNÉ

Částka: 600 Kč

Číslo účtu: 8898912044/5500

Zpráva pro příjemce: Záloha - jméno dítěte

Záloha je vratná při ukončení školní docházky nebo odchodu žáka na jinou školu.

V přízemí školy je možnost nahlédnout do vnitřního řádu školní jídelny (červená skříňka).

David Příhoda – vedoucí školní jídelny

SkolaOnLine Informace pro nové strávníky MŠ