logo_hukvaldy1 Aktuální informace k provozu MŠ
Czech Čeština‎
Vážení rodiče,
žádáme Vás - jestliže máte Vy nebo Vaše dítě jakékoli příznaky nemoci (byť mírné) s ohledem na Covid-19, nebo pokud víte, že budete testováni nebo jste v karanténě, nevoďte Vaše dítě do MŠ a neprodleně kontaktujte ředitelku MŠ p. Nevludovou – tel. 604 414 889!!! Vzniklou situaci jsme povinni konzultovat s KHS.
Obezřetnost a prevence je v tuto chvíli jediný prostředek, který nám pomáhá k tomu, že může být naše školka i nadále otevřena! Současně pečlivým dodržováním podmínek provozu a hygienických pravidel v naší MŠ, chráníte ostatní děti a naše zaměstnance.
Děkujeme za spolupráci a pevné zdraví nám všem!
Kolektiv MŠ Hukvaldy

SkolaOnLine Aktuální informace k provozu MŠ

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×