logo_hukvaldy1 Focení dětí
Czech Čeština‎

Focení dětí na společnou fotku třídy proběhne ve čtvrtek 28. 5. Děti budou foceny po jednom - portrétové fotografie, ze kterých se pak poskládá společná fotka třídy. Pokud jste dítě nepřihlásili do MŠ od 25. 5., můžete se s ním dostavit k focení v uvedený den od 8:00 do 8:30, nebo můžete poslat sami jeho portrétovou fotografii paní učitelce Macáškové na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Fotku dítěte pan fotograf do společné fotografie zakomponuje.

SkolaOnLine Focení dětí

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×