logo_hukvaldy1 Uzavření MŠ
Czech Čeština‎

Zřizovatel, obec Hukvaldy, rozhodl na základě doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zveřejněného pod číslem jednacím MSMT-11703/2020-1 ze dne 10. 3. 2020, uzavřít mateřskou školu od 12. 3. 2020 do odvolání.
 Odůvodnění: Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, je umístěná ve stejné budově jako základní škola a využívá stejné prostory pro stravování.

Ošetřovné

Pokud v souvislosti s opatřením bude rodič pečovat o dítě mladší 10 let, pak zaměstnavatel je povinen omluvit  jeho nepřítomnost v práci po dobu, kdy pečuje o dítě.

 Zaměstnanec – rodič má nárok na ošetřovné, pokud žije s dítětem ve společné domácnosti. Rodiče se mohou v péči o dítě vystřídat. Potvrzenou žádost o ošetřovné si můžete vyzvednout v kanceláři mateřské školy již dnes tj. 11. 3. 2020, nebo v dalších pracovních  dnech v době od 7.30 do 12.30 hod. Je možné ve stanovené době zaslat vyplněnou žádost o ošetřovné také v elektronické podobě na základě telefonického vyžádání.

SkolaOnLine Uzavření MŠ

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×