logo_hukvaldy1 AQUAPARK OLEŠNÁ - Chcete být se svými dětmi aktivní a nevíte kam vyrazit?
Czech Čeština‎

AQUAPARK OLEŠNÁ
Chcete být se svými dětmi aktivní a nevíte kam vyrazit? Aquapark Olešná je tím pravým místem pro celou rodinu.

Aquapark Olešná u přehrady Olešná ve Frýdku-Místku s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu nabízí návštěvníkům zábavu a relax každý den.
Pravidelné plavání má pozitivní vliv na organizmus, ale také vaše dítě aktivně využije všechnu svou energii. Během plavání zapojujete nejen ruce, ramena a nohy, ale i svaly zádové a břišní, jejichž ochablost je často příčinou bolavých zad. Pokud plavete správně a pravidelně, nejen že si tím zvýšíte svoji fyzickou kondici, ale přispějete tím i ke zvýšení vitální kapacity plic.

APO_web_LAP_z_toboganu_zapad AQUAPARK OLEŠNÁ - Chcete být se svými dětmi aktivní a nevíte kam vyrazit?

A není to jen plavání, které je pro dítě dobré. Také saunování rodičů s dětmi již od 1 roku je skvělé pro zvýšení imunity vašich dětí. Saunování utužuje zdraví, příznivě ovlivňuje léčbu astmatu, zkvalitňuje spánek dítěte i rodičů, podporuje vztah dítě-rodič nebo také podporuje hygienické návyky dětí.
Zkušenosti ukazují, že děti, které se pravidelně saunují, jsou mimo jiné méně často postiženy nemocemi horních dýchacích cest a v případě, že onemocní, je průběh nemoci lehčí a bez komplikací. Pro skutečný efekt saunování je třeba chodit pravidelně 1x týdně po dobu alespoň šesti týdnů (nejlépe celoročně). Více informací o saunování s dětmi naleznete zde.

U nás se zabaví každý. Pro ty nejmenší zde máme dětské brouzdaliště a možnost zapůjčení kruhů a rukávků pro děti. Ani větší děti se zde nebudou nudit. Zablbnou si na tobogánu, sjedou 100letou vodu na divoké řece nebo rozhoupou vlny v houpacím bazénu.
Rodiče si naopak zaslouží odpočinek, a proto mohou relaxovat ve whirpool, na masážních lehátkách, v Saunovém světě anebo uvolnit tělo na masáži. V Saunovém světě najdete finskou saunu, slanou římskou lázeň, tureckou parní lázeň a infra kabiny.

Aquapark Olešná nabízí abonentní čipy (permanentky), díky kterým můžete čerpat nejvýhodnější vstup do kryté i letní části aquaparku Olešná, včetně saunového světa, nebo nákupu v Bistru na kryťáku. Při dovádění ve vodě vždy vyhládne, a proto se u nás můžete také občerstvit, a dát si něco dobrého na zub či kafíčko pro novou energii. Bistro na kryťáku je k otevřeno od pátku do neděle.
Darujte svým milým zážitek a čas strávený společně a aktivně. Dárkové poukazy můžete nakoupit i online z pohodlí domova.

KRYTÝ A LETNÍ AQUAPARK OLEŠNÁ ZÁBAVA A RELAX NA KAŽDÝ DEN.
www.aquapark-olesna.cz

SkolaOnLine AQUAPARK OLEŠNÁ - Chcete být se svými dětmi aktivní a nevíte kam vyrazit?

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×