logo_hukvaldy1 Aktuality

Základní škola a mateřská škola L. Janáčka Hukvaldy veřejně děkuje panu Kamilu Kublákovi , Farma Kublák Fryčovice za darování jablek, které škola předávala dárcům potravin do sbírky Jablko Sv. Mikuláše.
Jablka Farmy Kublák Fryčovice, která zbyla, škola dodala do samotné potravinové sbírky.
Panu Kublákovi velmi děkujeme za spolupráci i jeho dar.
Mgr. Alena Lévová, ředitelka ZŠ a MŠ L. Janáčka Hukvaldy p.o.

Oznamujeme, že se dne 27. listopadu 2023 zaměstnanci ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o. zapojí do výstražné jednodenní stávky, kterou vyhlásil a organizuje Českomoravský odborový svaz pracovníků školství.

ve čtvrtek 9. listopadu 2023 v 17 hodin v sále ZŠ Leoše Janáčka Hukvaldy

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024 se koná v pondělí 4. 9. 2023, v 8:00 hodin před budovou Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy.

Z důvodu nemocnosti dětí je Karneval mateřské školy přeložen ze soboty 14. 1. 2023 na sobotu 11. 3. 2023.

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozice uklízeč/ka v základní škole a uklízeč/ka v mateřské škole.

SkolaOnLine Aktuality