logo_hukvaldy1 Výběrové řízení na pozici školního asistenta z projektu OP JAK „Rozvoj komunitní školy Hukvaldy IV“

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace

vyhlašuje

výběrové řízení na pozici školního asistenta v základní škole.

Charakteristika pracovního místa:

Druh práce: školní asistent v základní škole
Místo výkonu práce: Hukvaldy
Nástup do zaměstnání: předpokládaný nástup 1. 10. 2022
Pracovní poměr: na dobu určitou do 31. 5. 2024
Pracovní úvazek: 0,70

Požadavky na uchazeče:

• předpoklady pro výkon činnosti asistenta pedagoga dle zákona č. 563/2004 Sb., zákon o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění

Další požadavky:

• komunikativnost, spolupráce, spolehlivost, samostatnost, tvořivost, podpora práce a života školy, jejího rozvoje, zkušenosti z oblasti práce s dětmi, jejich výchovy a vzdělávání, dobrá znalost práce na PC

Pokyny pro uchazeče:

• žádost o zaměstnání s připojeným životopisem zašlete emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 20. 9. 2022. V případě dotazů volejte 724 217 985.

Uchazeči splňující požadavky pro výkon práce budou pozváni k pohovoru, jehož termín bude individuálně dohodnut.

SkolaOnLine Výběrové řízení na pozici školního asistenta z projektu OP JAK „Rozvoj komunitní školy Hukvaldy IV“