logo_hukvaldy1 Distanční výuka - přihlášení do aplikace

Distanční výuka

• Výuka probíhá rostřednictvím aplikace MS Teams, stáhnout si ji můžet na stránkách Microsoftu.(přímý odkaz pro Windows 10)
  • Všichni žáci musí být do aplikace přihlášeni s použitím svého uživatelského jména a hesla před začátkem vyučovací hodiny. Kde vložit přihlašovací údaje
  • Uživatelské jméno zůstáva stejné jako v minulém školním roce - ve formátu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
  • Pokud si nepamatujete heslo, můžete si jej resetovat sami po kliknutí na odkaz "Nepamatuju si svoje heslo".
  • Doporučujeme všem, aby si před zahájením výuky nabili svá zařízení, také je dobré mít připravenou nabíječku. Zejména na telefonu se baterie vybíjí dost rychle.
  • Pokud si nevíte rady, nebojte se zeptat. Napište mail s popisem problémů na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přidejte i své telefonní číslo.

Návod k instalaci aplikace MS Teams

Návod na obnovu hesla