logo_hukvaldy1 Informace k provozu škol a školských zařízení od 8. 6. 2021
Czech Čeština‎

Vážení rodiče,

od dnešního dne 8. června 2021 nemusí mít žáci během výuky nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici nebo jsou jinak usazeni. Při ostatních aktivitách ve škole (o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako dopsud. Totéž platí i pro pedagogické pracovníky. Bližší informace MŠMT v příloze. Doufejme, že to nejhorší je za námi.

S pozdravem

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Přílohy:

SkolaOnLine Informace k provozu škol a školských zařízení od 8. 6. 2021

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×