logo_hukvaldy1 Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy od 24. 5. 2021

Vážení rodiče,

v souladu s Informacemi k provozu škol a školských zařízení od 24. května 2021 (viz. příloha) podávám informace k provozu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy.

• Je umožněna osobní přítomnost všech žáků školy bez rotací.
  • Ruší se povinnost homogenních tříd.
  • Sportovní činnost ve vnitřních prostorech bude probíhat za podmínky, že na 1 osobu připadne alespoň 15 m2 vnitřní plochy sportoviště, a přítomno bude nejvýše 30 osob celkem; přítomnost dětí, žáků, studentů a jiných účastníků se v jiných vnitřních prostorech, jako jsou šatny, sprchy apod., zakazuje.
  • Nadále platí, že jsou umožněny sportovní činnosti venku bez těchto omezení.
  • V dalším zůstávají pravidla stejná jako doposud – zejména povinnost testování, nošení ochrany dýchacích cest.

Testování ve škole neinvazívními antigenními testy SEJOY jednou týdně všichni žáci, vždy v pondělí. Stejný postup jako doposud

• Provoz školní družiny bez omezení.
  • Ruší se povinnost dodržovat homogenní skupiny.

• Provoz mateřské školy je bez omezení.

V Hukvaldech 19. 5. 2021

Přílohy:

SkolaOnLine Informace k provozu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy od 24. 5. 2021