logo_hukvaldy1 Výsledky 100 jarních kilometrů
Czech Čeština‎

Jaro je v plném proudu a žáci 2. stupně dostali s prvním jarním dnem sportovní úkol. Jakýmkoli způsobem pohybu zdolat magickou hranici 100 kilometrů. Výsledky svého snažení pak posílali 30. 4. 2021 na školu online.

Proběhla jízda na kole, skateboardu, kolečkových bruslích, koloběžce, jedna žákyně dokonce stihla běžkovat v Krkonoších. V mnohých případech převládla pěší chůze a pár rodičů si pochvalovalo, že konečně mají jejich ratolesti jakousi motivaci k rodinným procházkám.

Kéž by to "nadšení pro pohyb" zůstalo dětem na celý život, protože heslem není vyhrát, ale zúčastnit se.

Výsledky snažení si můžete prohlédnout v příloze.

Vanda Filková

Přílohy:

 

SkolaOnLine Výsledky 100 jarních kilometrů

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×