logo_hukvaldy1 Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka  Hukvaldy - aktualizováno
Czech Čeština‎

Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy

Pokud epidemická situace dovolí, bude zápis probíhat prezenční formou dne 20. 4. 2021, v odpoledních hodinách v prostorách školy. Bližší informace by byly zveřejněny v předstihu na webových stránkách školy www.zshukvaldy.cz.

Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy se z důvodu epidemických opatření dne 20. 4. 2021 prezenčně nekoná.

Zápis proběhne distančním způsobem ve dnech 26. – 30. 4. 2021. Vyplněnou přihlášku a prostou kopii rodného listu dítěte (může být i digitální podoba) mohou rodiče doručit v uvedeném termínu následujícími způsoby:

  • - do datové schránky školy qrqmevf,
  • - e-mailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce,
  • - poštou (rozhodující je datum podání na poštu),
  • - do schránky školy umístěné u hlavního vchodu do školy.

Zákonný zástupce je povinen přihlásit dítě k zápisu k povinné školní docházce (viz. příloha), a to v době od 1. dubna do 30. dubna kalendářního roku, v němž má dítě zahájit povinnou školní docházku.

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé, může rodič požádat o odklad školní docházky (viz. příloha) o jeden rok, a to za předpokladu, že v době zápisu (tj. do 30. 4.) bude písemná žádost doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. S ohledem na vytíženost pedagogicko-psychologických poraden doporučujeme objednat se k vyšetření dítěte ve školském poradenském pracovišti co nejdříve.

Bližší informace: e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , telefon: 724 217 985.

V Hukvaldech 17. 3. 2021

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Přílohy:

SkolaOnLine Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka  Hukvaldy - aktualizováno

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×