logo_hukvaldy1 Informace Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy v návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října (včetně) a s informacemi MŠMT pro školy a školská zařízení o vydání krizových opatření vlády vzhledem ke COVID
  1. Stávající režim se nemění pro mateřské školy.
  2. Stávající režim se nemění ani u 1. st. základních škol (zakazuje se zpěv – výuka hudební výchovy dále pokračuje, ovšem bez zpěvu, režim pro sportovní činnosti se nemění.
    Od 9. 10. 2020 je zrušena výuka plavání.
  3. U 2. stupně základních škol se zavádí střídavá výuka.
    Rozdělení docházky jednotlivých tříd
    Žáci 9. ročníku budou mít, vzhledem k přijímacím zkouškám na střední školy, od 12. října do 23. října prezenční výuku dle rozvrhu hodin (omezení v hudební a tělesné výchově).
      12. – 16. října 2020   19. – 23. října 2020
    Výuka ve škole Výuka distančně Výuka ve škole Výuka distančně
     6. A  7. A  7. A  6. A
    6. B 8. A 8. A 6. B
    Distanční forma vzdělávání je pro žáky povinná.
    Výuka ve škole bude probíhat dle rozvrhu hodin. Výuka distančně bude probíhat také dle rozvrhu hodin, max. však do 6. vyučovací hodiny (bez odpoledních hodin).
    Bližší pokyny pro přihlášení žáků k distanční výuce jsou zveřejněny na webových stránkách školy.
    Pondělí 26. října a úterý 27. října stanovilo MŠMT jako volné dny, ve středu 28.10 je státní svátek, ve čtvrtek 29.10. a v pátek 30.10. 2020 jsou podzimní prázdniny.
  4. Od 12. října do 23. října (včetně) jsou zrušeny všechny kroužky školního klubu.
  5. Od 12. října do 1. listopadu (včetně) je uzavřena tělocvična pro veřejnost.

Přílohy:

SkolaOnLine Informace Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy v návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října (včetně) a s informacemi MŠMT pro školy a školská zařízení o vydání krizových opatření vlády vzhledem ke COVID