logo_hukvaldy1 Let’s sing oratorium music
Czech Čeština‎

Milí rodiče, naše škola byla oslovena ředitelem Slezského divadla v Opavě Mgr. Iljou Rackem s nabídkou zapojení se do mezinárodního projektu pro základní školy v našem regionu s názvem „Let’s sing oratorium music“. Žákům je tímto nabídnut nevšední zážitek procesu tvorby hudebního díla s profesionálními zpěváky a orchestry.

Do projektu se mohou zapojit žáci 2.-9. ročníku (včetně našich loňských deváťáků). Se zájemci bude pracovat Mgr. Radmila Křenková a asistentka pedagoga Silvie Jati v bezplatném kroužku (mimo základní nabídku kroužků při ZŠ), který bude pro tento účel otevřen pro období září-listopad 2020. Zkoušky budou probíhat ve škole zpravidla v pátky cca od 13:45 do 14:30 hodin.

Představení pro širokou veřejnost budou s největší pravděpodobností dvě. V sále ZŠ L. Janáčka v sobotu 28.11.2020, termín představení v Slezském divadle Opava bude upřesněn později.

V pondělí 7. září 2020 ve 13 hodin proběhne k tomuto projektu v sále ZŠ L. Janáčka informativní schůzka všech přihlášených dětí se zástupci Slezského divadla Opava, které se mohou zúčastnit i rodiče.

V případě Vašeho zájmu prosíme o vyplnění a odevzdání závazné přihlášky do čtvrtku 3. září 2020.

Mgr. Alena Lévová Ředitelka školy

Ke stažení:

SkolaOnLine Let’s sing oratorium music

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×