logo_hukvaldy1 Kroky školy v případě prevence a podezření na výskyt nákazy Covid-19
Czech Čeština‎

Dítě s příznaky akutního onemocnění (v každém případě teplota, nevolnost, kašel, dušnost apod.) by nemělo do školy přicházet vůbec.

Je nutné, aby každý žák měl preventivně trvale ve své aktovce v sáčku dvě čisté roušky.

Jestliže se u žáka během vyučování projeví příznaky onemocnění (zvýšená teplota, nachlazení, rýma, kašel, bolest hlavy apod.), bude mu změřena teplota. Při naměření zvýšené teploty škola neprodleně vyzve zákonného zástupce, aby si dítě odvedl. Dítě si nasadí roušku a bude umístěno do izolační místnosti. Jestliže dítě teplotu mít nebude, nasadí si roušku a tu bude nosit během celého pobytu ve škole. Následně bude informován zákonný zástupce.

U žáků s přetrvávajícími příznaky onemocnění (například alergie) je potřeba tuto skutečnost nahlásit třídnímu učiteli.

Žádáme Vás o respektování těchto pravidel.

Mgr. Vanda Filková, RNDr. Hana Piskořová (zdravotníci školy)

SkolaOnLine Kroky školy v případě prevence a podezření na výskyt nákazy Covid-19

logo e strava

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy