logo_hukvaldy1 Nový administrativní systém Škola OnLine
Czech Čeština‎

Vážení (bývalí) uživatelé I-školy,

v červnu 2020 jsme se od jejího provozovatele dozvěděli, že tento administrativní systém byl prodán a končí (z tohoto důvodu už nelze v jeho prostředí pracovat). Novým majitelem se stala firma Bakaláři software s.r.o., která také provozuje nejrozšířenější školní administrativní systém Škola OnLine, jehož jsme se nově stali součástí, protože obě aplikace jsou podobné a umožňují bezproblémový převod dat. Veškeré informace o tom, jak se do nové aplikace zaregistrovat, dostanou vaše děti na začátku školního roku v tištěné podobě.

Určitě je to komplikace, kterou nikdo nečekal, ale nic jiného nám nezbude, než se obrnit trpělivostí a přijmout to jako holý fakt. Tým Školy OnLine se nám snaží pomoci, jak to jen jde. Připravil pro nás tištěné manuály nebo video manuály k jednotlivým položkám aplikace. Odkazy na ně najdete v průběhu září ve svých soukromých e-mailech. Mezi prvními vám zašleme odkaz na video manuál ke komunikaci, prostřednictvím které se mimo jiné zasílají elektronické omluvenky.

Škola OnLine pracuje s e-maily. Rozhodli jsme se proto pro celkovou revizi kontaktů (tel. čísla a e-mailové adresy). Děti vám přinesou k vyplnění formulář určený jako podklad pro zápis dat ve školní matrice.

Děkujeme za pochopení a spolupráci, které si velice vážíme.

M. Křenek, z. ř.

SkolaOnLine Nový administrativní systém Škola OnLine

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×