logo_hukvaldy1 Zápis do 1. ročníku
Czech Čeština‎

Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvkové organizace, Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy

Podání žádostí od 1. 4. do 30. 4. 2020.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělání přiložena. Požadujeme přiložení prosté kopie rodného listu dítěte.

Zastupuje–li dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je zároveň podstatné, aby doložila své oprávnění dítě zastupovat.

Podle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, je možné podání (tj. žádost o přijetí k základnímu vzdělávání) učinit písemně nebo ústně do protokolu anebo v elektronické podobě. Přihlášku je tedy možné doručit následujícími způsoby:

  1. do datové schránky školy qrqmevf
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!) e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  3. poštou: Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace, Hukvaldy 162, 739 46 Hukvaldy.
  4. osobní podání: v případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné organizovat příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy – v pracovní dny od 8:00 do 12:00 hodin v ředitelně školy.

Upřednosťňujeme podání elektronickou formou.

Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, telefaxem apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

V případě žádosti o odklad školní docházky, kontaktujte ředitelku školy Mgr. Alenu Lévovou (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 724 217 985).

V Hukvaldech, dne 19. 3. 2020 Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

Ke stažení:

iŠkola.czlogo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště České státní svátky
● Tělocvična Společenský sál
Atletická dráha Akce školy


Podrobný kalendář

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×