logo_hukvaldy1 Nárok na ošetřovné
Czech Čeština‎

Vážení rodiče, v případě, že budete uplatňovat nárok na ošetřovné, vydá Vám po předchozí telefonické domluvě potvrzení škola.

V našem případě to bude ředitelka školy Alena Lévová (tel. 724 217 985), nebo zástupce ředitelky pro základní školu Martin Křenek (tel. 724 217 986), nebo zástupkyně pro mateřskou školu Vladimíra Nevludová (tel. 604 414 889). Prosím o předběžnou telefonickou domluvu, protože máme plánovaná školení a další jednání, která nejsou zrušena.

Učitelé budou v průběhu uzavření školy zasílat dětem úkoly přes iškolu.

Alena Lévová, ředitelka školy

 

Informace Statutárního města Frýdku-Místku, odboru školství

Nárok na ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení uplatňuje zaměstnanec tiskopisem Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který mu vydá ve 2 vyhotoveních výchovné zařízení (škola), které dítě navštěvuje. Zaměstnanec doplní část B tiskopisu a předá je neprodleně svému zaměstnavateli, který pak podklady pro výplatu dávky předá dále příslušné OSSZ.

Ke stažení:

iŠkola.czlogo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště České státní svátky
● Tělocvična Společenský sál
Atletická dráha Akce školy


Podrobný kalendář

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×