logo_hukvaldy1 Projekt Edison
Czech Čeština‎

Ve spolupráci s mezinárodní studentskou organizací AIESEC proběhne na naší škole od 10. 2. do 14. 2. 2020 projekt EDISON.

edison plakat

Ve škole přivítáme skupinu 6 – 8 anglicky mluvících vysokoškolských studentů různých oborů z různých zemí. Formou prezentací, her a soutěží seznámí žáky s životem, kulturou, zvyky, historií, přírodními specifiky a ekonomikou své země a povedou diskuze na různá společná témata mladých lidí.

Cílem projektu je multikulturní vzdělávání, kontakt se zahraničím, procvičení angličtiny, motivace žáků ke zlepšení v angličtině, mezikulturní gramotnost a také získání přátel v zahraničí.Současně projekt pomáhá oživit výuku ve třídách.

Ke stažení:

 

iŠkola.czlogo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště České státní svátky
● Tělocvična Společenský sál
Atletická dráha Akce školy


Podrobný kalendář

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×