logo_hukvaldy1 Zápis žáků do 1. ročníku základní školy a dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019
Czech Čeština‎

Zápis do 1. ročníku Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvkové organizace pro školní rok 2018/2019 se koná v úterý 10. dubna 2018 od 15:00 hod. do 17:30 hod. v 1. patře budovy školy. Přihlášky je možno vyzvednout v mateřské škole nebo stáhnout z webových stránek školy www.zshukvaldy.cz v sekci Dokumenty ke stažení. Přihlášku rodiče odevzdají při zápisu. S sebou vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte.

Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé, může rodič požádat o odklad školní docházky o jeden rok, a to za předpokladu, že v době zápisu (nejpozději do 30. 4. 2018) bude písemná žádost doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Školská poradenská zařízení jsou vytížená, a proto doporučujeme objednat se k vyšetření co nejdříve. Případné dotazy zodpovíme na tel. 558 699 238, 724 217 985 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zápis do mateřské školy Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy se koná ve čtvrtek 10. května 2018 od 10:00 do 17:00 hod. v kanceláři zástupkyně ředitelky školy PaedDr. Vladimíry Nevludové, v přízemí školy. Přihlášku je možno vyzvednout přímo v mateřské škole nebo také stáhnout na stránkách www.zshukvaldy.cz. S sebou, stejně jako k zápisu do základní školy, vezměte občanský průkaz a rodný list dítěte. Případné dotazy zodpovíme na tel. 558 699 231, 604 414 889 nebo e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Mgr. Alena Lévová, ředitelka školy

SkolaOnLine Zápis žáků do 1. ročníku základní školy a dětí do mateřské školy pro školní rok 2018/2019

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×