logo_hukvaldy1 Sazka olympijský víceboj "Sportujeme s liškou"
Czech Čeština‎

Sazka olympijský víceboj "Sportujeme s liškou"

Large Sazka olympijský víceboj "Sportujeme s liškou" Bez názvu logo_1 Sazka olympijský víceboj "Sportujeme s liškou"

Od 23. do 30. září 2019se v rámci Evropského týdne sportu konalo spoustu sportovních akcí ve sportovních klubech, na pracovištích, ve školách nebo kdekoli jinde.

Evropský týden sportu je iniciativou Evropské komise na podporu sportu v celé Evropě. Ústředním motivem kampaně je slogan #BeActive, který má nabádat k pohybu po celý rok. V naší škole jsme dne 26. září prožili krásný projektový den: Sportujeme s liškou!

V projektu Sazka olympijského víceboje z Olympijského diplomu žáci plnili tyto disciplíny: skok z místa, hluboký předklon, Zátopkův běh na 500 metrů pro 1. stupeň a 1000 metrů pro 2. stupeň, zkrácené sedy-lehy, sprint na 60 metrů, postoj čápa, T – běh a hod basketbalovým míčem. Také žáci v průběhu školního roku plní disciplíny odznaku všestrannosti, které jsou: sprint, skok daleký, hod medicinbalem vzad, shyby na šikmé lavičce, skoky přes švihadlo po dobu 2 minut, trojskok snožmo z místa, kliky po dobu 2 minut, sedy lehy po dobu 2 minut, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh.

Sportovala celá škola a děti si den velmi užily a taky dostaly drobné upomínkové předměty.

Projekt Sazka olympijský víceboj pořádá mnoho sportovních a vzdělávacích akcí nejen pro žáky, ale i pro učitele. Ve víkendovém termínu pátek 9. - neděle 11. listopadu se dvě vyučující naší základní školy zúčastnily vzdělávací akce "Kemp pro učitele" v Praze, kde se dozvěděly další novinky a akce na nadcházející školní rok.

SkolaOnLine Sazka olympijský víceboj "Sportujeme s liškou"

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×