logo_hukvaldy1 Pěvecký sbor
Czech Čeština‎

Pěvecký sbor

Děti, které pracují v kroužku Sbor, se scházejí během školního roku na zkouškách jednou týdně, ale pokud se blíží vystoupení, zkouší i denně. Věnují se zpěvu populárních i lidových písní a trénují své programy, při kterých reprezentují nejen školu, ale i obec. Již 13 let pravidelně, dvakrát ročně, vystupují v obřadní síni Obecního úřadu Hukvaldy s hudebně dramatickým pásmem u příležitosti vítání nových občánků do svazku obce. Zpívají při setkáních místních seniorů. Svým rodičům se představují na školních akademiích.

sborweb

SkolaOnLine Pěvecký sbor

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×