logo_hukvaldy1 Organizace výdeje stravy na začátku školního roku 2023/24
Czech Čeština‎

Stravování ve školní jídelně je zajištěno od 4. září 2023 v plném rozsahu pro MŠ (přesnídávka, oběd, svačina) i ZŠ (oběd). Výdej obědů pro žáky ZŠ bude první školní den probíhat v době od 9 do 10hodin. Vzhledem k uvedenému času bude žákům umožněn odběr i do vlastních jídlonosičů. V případě, že se děti nebudou první den stravovat, prosím o jejich včasné odhlášení.

Ke stravě na září jsou automaticky přihlášeni všichni dosavadní strávníci z MŠ i ze ZŠ. Zároveň je kapacitně počítáno i se všemi nově nastoupivšími dětmi do MŠ i novými žáky ZŠ. Rodiče nových dětí z MŠ obdrží přihlášky ke stravování na srpnové informativní schůzce. Noví žáci ZŠ pak u svých třídních učitelů nebo přímo u vedoucího školní jídelny.

Z provozních důvodů bude kancelář vedoucího školní jídelny otevřena od 5. září 2023.

Objednávání a odhlašování stravy bude i ve školním roce 2023/24 realizováno prostřednictvím aplikace „estrava“ (www.estrava.cz).

David Příhoda, vedoucí školní jídelny

SkolaOnLine Organizace výdeje stravy na začátku školního roku 2023/24

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×