logo_hukvaldy1 Vytvoření výukových materiálů pro hudební výchovu
Czech Čeština‎

Projekt školy

V červnu letošního roku doporučilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR k realizaci projekt školy nazvaný "Vytvoření výukových materiálů pro hudební výchovu". Finanční prostředky na projekt byly získány ze státního rozpočtu v rámci Státní informační politiky ve vzdělávání (SIPVZ). Projekt provází vznik multimediální učebny, která byla vybudována v období letních prázdnin. Součástí učebny je mimojiné interaktivní tabule, dataprojektor, notebook, ozvučení. Učebna je nyní využivána při výuce. V současné době na škole vznikají - s využitím moderních technologií - nové výukové materiály pro hudební výchovu. Žáci se tedy mají na co těšit...

PREZENTACE VÝSTUPŮ Z PROJEKTU

Ve čtvrtek 30. listopadu 2006 jsme v nové multimediální učebně prezentovali výstupy z projektu " Vytvoření výukových materiálů pro hudební výchovu ." Akce se zúčastnili zástupci ZŠ Fryčovice a také díky malému občerstvení byli spokojeni.

  • 337--projektror-1
  • 337--projektror-2
  • 337--projektror-3
  • 337--projektror-4
  • 337--projektror-5
  • 337--projektror-6

SkolaOnLine Vytvoření výukových materiálů pro hudební výchovu

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×