logo_hukvaldy1 Světová škola
Czech Čeština‎

Světová škola

Projekt Světová škola se zabývá začleněním globálních a rozvojových témat do výuky a života škol v České republice. Žáci se pod vedením učitelů aktivně zabývají světovým děním a sledují aktuální vývoj a rozvoj ve světě. Získávají informace, identifikují místní problémy s globálním přesahem a usilují o jejich řešení. Záměrem je uvědomění si vazeb a souvislostí mezi jednotlivými částmi světa, přijetí zodpovědnosti za jejich spoluutváření a tím směřování k celoživotní aktivní občanské angažovanosti v duchu hesla: „Mysli globálně, jednej lokálně.“

svetova skola

Nezisková organizace Člověk v tísni uděluje každoročně tento certifikát školám, které splní daná kritéria a s žáky takto pracují.

Přiložené soubory:

iŠkola.czlogo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Plánované události ZŠ a MŠ Leoše Janáčka

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×