logo_hukvaldy1 Světová škola
Czech Čeština‎

Světová škola

Projekt Světová škola se zabývá začleněním globálních a rozvojových témat do výuky a života škol v České republice. Žáci se pod vedením učitelů aktivně zabývají světovým děním a sledují aktuální vývoj a rozvoj ve světě. Získávají informace, identifikují místní problémy s globálním přesahem a usilují o jejich řešení. Záměrem je uvědomění si vazeb a souvislostí mezi jednotlivými částmi světa, přijetí zodpovědnosti za jejich spoluutváření a tím směřování k celoživotní aktivní občanské angažovanosti v duchu hesla: „Mysli globálně, jednej lokálně.“

svetova skola

Nezisková organizace Člověk v tísni uděluje každoročně tento certifikát školám, které splní daná kritéria a s žáky takto pracují.

Přiložené soubory:

SkolaOnLine Světová škola

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×