logo_hukvaldy1 Hřiště základní školy
Czech Čeština‎

Hřiště Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka, Hukvaldy, p.o.

link_ministerstvo-pro-mistni-rozvoj-cr_193866 Hřiště základní školy logo 1

Realizace projektu: srpen 2019 - červen 2020
Celkové náklady: 8. 401 810Kč
Dotace: 5.000 000Kč
Finanční účast obce: 3.401 810Kč

Cíl projektu: 

Hlavním cílem projektu byla výstavba víceúčelového venkovního hřiště v areálu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. a vzájemné spolupráce obce. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. poslední dlouhá léta disponovala pouze zastaralým sportovním areálem, který svým technickým stavem byl nedostačující a nesplňoval současné normy. Na území obce Hukvaldy se nenacházel žádný víceúčelový sportovní areál ani obdobně vybavené venkovní sportoviště, proto obec Hukvaldy společně se základní školou požádala o výše uvedenou dotaci. Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. je výrazně komunitním centrem obce Hukvaldy. V obci funguje taktéž řada sportovních spolků a sdružení do kterých jsou zapojeny také děti a mládež naší Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o.

Nové hřiště je realizováno na ploše 928m2. Hrací plocha je oplocena síťovým oplocením, hřiště má sportovní povrch Tartan. Součástí hřiště je také doskočiště s rozběhem pro skok daleký.
Hřiště je přístupné žákům Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. a v rámci určené otevírací doby také veřejnosti.

školní hřiště

SkolaOnLine Hřiště základní školy

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×