logo_hukvaldy1 Místní akční plán Frýdek-Místek II

Místní akční plán Frýdek-Místek II

logolink_s_mapem Místní akční plán Frýdek-Místek II

Cíl projektu:

Přispět k rozvoji regionálního vzdělávání, výchovy a souvisejících oblastí.

Popis projektu:

Unikátní projekt (tzv. Místní akční plán Frýdek-Místek I a II) realizovaný na Frýdecko - Místecku, je již třetím rokem součástí celostátní akce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, která je spolufinancována ze zdrojů Evropské unie. Konkrétně na Frýdecko-Místecku jej garantuje MAS Pobeskydí, jejímiž partnery jsou Statutární město Frýdek-Místek a MAS Slezská brána.

Prostřednictvím projektu se regionální aktéři schází ke společnému plánování a následně realizaci opatření na zlepšení situace ve vzdělávání a výchově a v souvisejících oblastech. Jedná se především o drobné neinvestiční akce, podporu vzdělávání pedagogů a vzájemnou výměnu jejich zkušeností v oblastech, o které mají pedagogové zájem, programy vzdělávání a výchovy. Realizovány jsou soutěže a přehlídky dětské zájmové činnosti, pořizují se studijní materiály a pomůcky atd.

SkolaOnLine Místní akční plán Frýdek-Místek II