logo_hukvaldy1 Čtenář roku 2008
Czech Čeština‎

Čtenář roku 2008

Základní škola a Mateřská škola získala v rámci tohoto projektu z Ministerstva školství částku 47 000 Kč na akce Noc s Andersenem, čtenářskou soutěž Komu čtení nevadí a vyhlášení ankety čtenář roku obecní knihovny 2008 (obecní knihovna je součástí právního subjektu ZŠ a MŠ L. Janáčka Hukvaldy).

V roce 2008 byly z této dotace zakoupeny knihy pro společnou četbu na 1.st., knihy pro mimočítankovou četbu pro žáky 2.st. , interaktivní učebnice českého jazyka pro 7. ročník, počítačové programy pro žáky s SPU, materiál pro práci dětí v rámci Noci s Andersenem, loutky pro dramatizaci pohádek na 1.st. apod. Čtenářská soutěž Komu čtení nevadí již probíhá, Noc s Andersenem a Čtenář roku se teprve uskuteční.

SkolaOnLine Čtenář roku 2008

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×