logo_hukvaldy1 Mladý technik
Czech Čeština‎

Z Mladého Technika neradi odcházíme domů. Komu by se chtělo, když se naučíte jak si namodelovat a vytisknout na 3D tiskárně přívěšek na klíče, kotvu k plachetnici, dárek pro bráchu, vyfrézovat na CNC frézce stojánek na modelářské barvy, nebo rozhýbat robotického pavouka, ovládat serva, blikat ledkami, měřit vzdálenost ultrazvukem a podobné užitečné věci.
Kroužek 3D modelování je ideální pro všechny kdo mají tvůrčího ducha a touhu zhmotnit své nápady a budou v budoucnu výbornými konstruktéry.
Kroužek Robotiky je zase určen všem, kteří tíhnou spíše k elektronice a programování, k oživování výtvorů, které naši konstruktéři navrhnou. Programujeme a šťouráme se v drátkách a říkáme při to IF, VOID LOOP a SETUP a INTEGER a podobná nevyjmenovaná slova.

Robotika i 3D Modelování probíhají každý pátek od 15:00 do 17:00

SkolaOnLine Mladý technik

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×