logo_hukvaldy1 Vaření a stolování
Czech Čeština‎

Vaření

V kroužku Vaření se děti učí připravovat chutné pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Vyzkouší si teplou i studenou kuchyni – předkrmy, polévky, hlavní jídla, saláty, dezerty a během přípravy jídel se seznámí s etiketou stolování, hygienickými zásadami a pravidly zdravé výživy. Vypracují si svou vlastní kuchařku. Uvařené pokrmy si odnesou domů jako malou ochutnávku svého kuchařského umění.

vareniweb Vaření a stolování

SkolaOnLine Vaření a stolování

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

logo

Rozpis využití prostor školy

-->

Venkovní hřiště Atletická dráha
Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provoz venkovního hřiště (PDF, 565 kB)

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×