logo_hukvaldy1 ZAME GRANT 2018

ZAME GRANT 2018ArcelorMittal Logo

Firma ArcelorMittal Ostrava vyhlašuje každoročně zaměstnanecké granty ZAME GRANT.
Zaměstnanecké granty jsou příležitostí pro všechny kmenové zaměstnance ArcelorMittal Ostrava a dceřiných společností, kteří chtějí udělat dobrý skutek a podpořit neziskovou organizaci, ve které dlouhodobě a aktivně pomáhají.

Foto 3Foto 3Foto 3

Základní škole a Mateřské škole Leoše Janáčka Hukvaldy, p.o již od roku 2010 pomáhá při zajišťování finančních prostředků pro výuku polytechnického vzdělávání a technických kroužků včetně odborné pomoci zaměstnanec firmy ArcelorMittal Ing. Jiří Chvalina. Za tuto dobu získal pro naši školu ze zaměstnaneckých grantů přes 100 000 Kč. Finanční prostředky byly využity na nákup vybavení pro práci žáků v polytechnickém vzdělávání i v mimoškolních aktivitách.
Odbornost a zkušenosti Ing. Jiřího Chvaliny jsou pro naši školu přínosem.

Alena Lévová, ředitelka školy

SkolaOnLine ZAME GRANT 2018