logo_hukvaldy1 Uncategorised

Termín konání: 28.6. -5.7.2021

Místo konání: Budy Glogowskie, Polsko

Zúčastněné státy: Polsko, Litva, Česká republiky

Cílem projektu bylo připravit „Zahrady hodnot - Gardens of values“ v mezinárodních týmech jako symbol spolupráce, otevřenosti, tolerance a snižování předsudků, stereotypů, pedagogické tolerance a otevřenosti, zejména mezi polským, litevským a českým národem. Žáci se zúčastnili workshopů na téma Evropské hodnoty, interkulturních večerů, kdy sami také jeden připravili, aby ostatní účastníky seznámili s Českou republikou a obcí Hukvaldy. Ve volném čase probíhaly sportovní aktivity a také společný výlet do města Rzeszow.

1skupina

"Run for Eco", Polsko

Termín konání: 28.7. - 5.8.2021

Místo konání: Zawoja, Polsko

Zúčastněné státy: Polsko, Bulharsko, Česká republika

Cílem projektu bylo budovat ekologické povědomí u mládeže, zvyšovat znalosti o ekologii a ochraně životního prostředí, vyměňovat si zkušenosti mezi jednotlivými státy. Mimo workshopy žáci absolvovali také různé výlety jako např. do národního parku Babiogorski a do solných dolů.

2skupina

Active for changes

Termín konání: 5.8.2021 - 13.8.2021

Místo konání: Zawoja, Polsko

Zúčastněné státy: Polsko, Litva, Česká republika

Prostřednictvím projektu bylo mladým lidem představeno, že se vyplatí být aktivní a angažovat se ve věcech týkajících se společnosti. Nejcennějším poznatkem projektu "Active for changes" bylo vyvození, že i žáci a mladí lidé obecně, mohou podnítit změny a snažit se o zlepšení povědomí společnosti v mnoha směrech.

3skupina

From food to the heart of Europe

Termín konání: 15.8.2021 - 23.8.2021

Místo konání: Piekary Slaskie, Polsko

Zúčastněné státy: Polsko, Gruzie, Chorvatsko, Česká republika

Cílem projektu bylo propojení studentů z různých evropských zemí v jeden kuchařský tým, který se učil připravovat různé zajímavé pokrmy jiných států. Taktéž proběhla integrace mládeže, kulturní večery a vytvoření vlastní mezinárodní kuchařky. Studenti navštívili město Katowice a Bytom.

4skupina

Hřiště Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka, Hukvaldy, p.o.

link_ministerstvo-pro-mistni-rozvoj-cr_193866 Uncategorised logo 1

Realizace projektu: srpen 2019 - červen 2020
Celkové náklady: 8. 401 810Kč
Dotace: 5.000 000Kč
Finanční účast obce: 3.401 810Kč

Cíl projektu:

Hlavním cílem projektu byla výstavba víceúčelového venkovního hřiště v areálu Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. a vzájemné spolupráce obce. Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. poslední dlouhá léta disponovala pouze zastaralým sportovním areálem, který svým technickým stavem byl nedostačující a nesplňoval současné normy. Na území obce Hukvaldy se nenacházel žádný víceúčelový sportovní areál ani obdobně vybavené venkovní sportoviště, proto obec Hukvaldy společně se základní školou požádala o výše uvedenou dotaci. Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. je výrazně komunitním centrem obce Hukvaldy. V obci funguje taktéž řada sportovních spolků a sdružení do kterých jsou zapojeny také děti a mládež naší Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o.

Nové hřiště je realizováno na ploše 928m2. Hrací plocha je oplocena síťovým oplocením, hřiště má sportovní povrch Tartan. Součástí hřiště je také doskočiště s rozběhem pro skok daleký.
Hřiště je přístupné žákům Základní školy a Mateřské školy Leoše Janáčka Hukvaldy, p. o. a v rámci určené otevírací doby také veřejnosti.

školní hřiště

SkolaOnLine Uncategorised

logo e strava

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy