logo_hukvaldy1 Distanční výuka od 2. 11. 2020
Czech Čeština‎

On-line výuka od pondělí 2. 11. 2020

  • Od 2. 11. 2020 se mění způsob přihlašování do vyučovacích hodin. Všichni žáci musí být do aplikace přihlášeni s použitím svého uživatelského jména a hesla před začátkem vyučovací hodiny. Přihlášené žáky do vyučování připojí učitel, neautorizovaní uživatelé se vyučování nebudou moci zúčastnit. Kde vložit přihlašovací údaje
  • Po přihlášení vyčkejte na zahájení výuky dle rozvrhu hodin, pak se můžete připojit. Jak se připojit k výuce
  • Uživatelská jména a hesla byla zaslána prostřednictvím SMS na telefonní kontakty dle školní databáze ve formátu „Váš správce resetoval uživateli Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. heslo na: XXXXXX“ a to z telefonního čísla 601569716 (Petr Kuča) nebo 603529872 (Petr Domčík).
  • Pokud jste přihlašovací údaje neobdrželi, pošlete SMS ve formátu „Heslo TEAMS Jmeno Prijmeni (žáka)“ na jedno z výše uvedených telefonních čísel.
  • Zapomenete-li heslo, můžete si jej resetovat sami po kliknutí na odkaz "Nepamatuju si svoje heslo".
  • Doporučujeme všem, aby si před zahájením výuky nabili svá zařízení, také je dobré mít připravenou nabíječku. Zejména na telefonu se baterie vybíjí dost rychle.
  • Pokud si nevíte rady, nebojte se zeptat. Napište mail s popisem problémů na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přidejte i telefonní číslo.

Návod k instalaci aplikace MS Teams

Návod na obnovu hesla

SkolaOnLine Distanční výuka od 2. 11. 2020

logo e strava

 

Jídelníček pro dnešní den:

Rozpis využití prostor školy

Akce školy
Venkovní hřiště Atletická dráha
● Tělocvična Společenský sál


Kalendář - podrobný rozpis

Provozní řád sportovního areálu

Videogalerie

Sledujte nás na Facebooku


TOP
×