9. třída 2007/2008

Loutky

Všichni známe loutky ze dřeva, upevněné na provázku. Příkladem je Hurvínek a Spejbl. Ale víme, jak se takové loutky vyrábí? V úterý 14. března přišel do 7. třídy na pozvání paní učitelky Klečkové tatínek našeho spolužáka Honzy Dudka a ukázal nám, jak se takové loutky vyrábí. Také nám ukázal své výrobky a řekl nám i jak dlouho asi trvá jejich výroba. Samozřejmě se vrátil i k historii výroby loutek. Přinesl dokonce i svoje nářadí a ukázal nám, jak loutka vypadá před opracováním a jak po opracování. Donesl i svoje výrobky a ukázal nám, jak se má používat nářadí a také, jak se vyhnout úrazům. Dokonce vysvětloval i detaily výroby loutek a jejich opracování. Všichni byli rádi, že se naučili něco o loutkách a jejich historii.

← Zpět na seznam

Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
Certifikát SCIO:
Certifikát SCIO
Školní roky: 2006/2007 ~ 2009/2010
Certifikát Arcelor Mittal:
Certifikát Arcelor Mittal
Informace o daru naleznete v článku.
Projekt ENVIGAME:
ENVIGAME
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy