Investice do rozvoje vzdělání

(Having fun with technology)

Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.00/57.0090

Tento projekt představuje pro školu částku 212 481 Kč.

Klíčová aktivita 1: Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy.

Učitelé vytvoří se žáky výrobek od přípravy, vlastní realizace po zpracování závěrečného portfolia. V rámci této aktivity bude vybavena školní dílna zařízením ve výši 100 000 Kč.

Klíčová aktivita 2: Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy.

Finanční prostředky z této klíčové aktivity jsou určeny na vzdělávání učitelů technických předmětů.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Ke stažení: