Podpora environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty

Exkurze CHKO Poodří a Exkurze Šance

Den země

Letošní Den Země jsme začali poněkud méně tradičně. Všichni žáci se svými učiteli se hned ráno 17. dubna 2009 vydali do kostela v Rychalticích...

Závěrečná zpráva „S vílami húkalkami ni enem za ukvaldsku vodu“

Závěrečná zpráva

„S vílami húkalkami ni enem za ukvaldsku vodu“

Celý projekt je věnován vodě nejen na Hukvaldech, ale i „vodním“ zajímavostem v Moravskoslezském kraji.

Exkurze Dlouhé stráně

V rámci projektu MŠMT Podpora environmentálního vzdělávání výchovy a osvěty ve školách v roce 2009 uspořádala naše škola pro žáky sedmých, osmých a devátých tříd jednodenní exkurzi do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně v Jeseníkách.

Otvírání pramenů s Lašánkem

V únoru letošního roku přišla naší škole nabídka ekologického sdružení Tereza, zda-li bychom se společně s ostatními školami po celé České republice nechtěli zapojit do dřívějšího jarního obyčeje „Otvírání studánek“. Tato nabídka se nám líbila. Protože Hu