Podpora čtenářské gramotnosti na základních školách

Podpora čtenářské gramotnosti na ZŠ v roce 2008 realizovaný v ZŠ a MŠ L. Janáčka v Hukvaldech

V roce 2008 byl Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy vyhlášen rozvojový program Podpora čtenářské gramotnosti na základních školách. Své projekty k tomuto programu vypracovalo a zaslalo 480 škol, z toho 64 bylo při získání dotace úspěšných....

Noc s Andersenem 2009

Závěrečná zpráva

Komu čtení nevadí 2009

Závěrečná zpráva

Čtenář roku 2008

Pozvánka a výsledky hodnocení o nejlepšího čtenáře roku 2008

Podpora čtenářské gramotnosti na základních školách v roce 2008

Rozvojový program ve vzdělávání Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ze dne 12.9.2008, čj. 16 119/2008-22: Podpora čtenářské gramotnosti na základních školách v roce 2008