Nadstavba odborných učeben v patře ZŠ Leoše Janáčka Hukvaldy

Název projektu: Nadstavba odborných učeben v patře ZŠ Leoše Janáčka Hukvaldy

Reg. č.: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_066/0006133

Období realizace: 1. 1. 2018 – 30. 9. 2018

V rámci Integrovaného regionálního operačního programu realizujeme projekt jehož cílem je kompletní rekonstrukce a vybavení učeben přírodovědného a polytechnického vzdělávání, které jsou již v nevyhovujícím stavu. Vše bude realizováno směrem ke zvýšení kvality výuky ve vazbě na budoucí uplatnění žáků na trhu práce. Dále bude mimo jiné zajištěna vnitřní konektivita školy a připojení k internetu. Modernizované výukové prostředí podpoří atraktivitu vyučovaných předmětů a umožní, aby žáky předměty více zaujaly. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU, z 5% ze státního rozpočtu.