Investice do rozvoje vzdělání

Komunitní škola 2  (Community school 2)

Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.00/56.0870

Rozpočet projektu: 921 308 Kč.

Klíčová aktivita 1: Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.

V rámci této aktivity se budou vzdělávat učitelé i žáci. Bude vytvořeno 40 čtenářských dílen, z nichž 24 bude ověřeno v hodinách literatury. Do obecní knihovny bude zakoupeno 200 nových knih pro děti a mládež.

Klíčová aktivita 2: Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.

V rámci této aktivity pojede v týdnu 9. – 15. listopadu 2015 čtyřicet žáků 6. – 9. ročníku a čtyři učitelé do Bournemouthu na jihu Velké Británie, kde absolvují, mimo jiné, 9 vyučovacích hodin anglického jazyka pod vedením zkušených lektorů, seznámí se s britským školstvím, historií i současností země, jejíž jazyk se učí. Navštíví i památky v Londýně. Vše budou mít hrazeno z projektu.

Klíčová aktivita 3: Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

V rámci této aktivity se 4 vyučující anglického jazyka v naší škole zúčastní dvoutýdenních vzdělávacích kurzů pro učitele anglického jazyka na jazykových školách v Londýně.

Tento projekt je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Ke stažení: