Provoz Mateřské školy

Mateřská škola je otevřena v době od 6.30 do 16.00 hodin

RÁMCOVÉ USPOŘÁDÁNÍ DNE:

6:30 - 7:30

- scházení dětí v horních prostorách MŠ

6:45 - 9:00- scházení dětí, volné spontánní činnosti, skupinové činnosti,
- individuální přístup k dětem
- hygiena, svačina

9:00 - 12:30- pohybová aktivita
- řízené a spontánní činnosti, skupinové činnosti
- pobyt venku, hygiena, oběd

12:30 - 16:00- spánek či odpočinek dětí
- hygiena, svačina
- spontánní činnosti, rozcházení

  • Připomínáme rodičům, že dítě může vyzvednout z mateřské školy pouze zákonný zástupce, to je matka nebo otec. V jiných případech potřebujete pověření pro osoby, které dítě vyzvedávají. Staré pověření platí. Jestliže došlo ke změně, nezapomeňte vypsat pověření nové. U sourozenců musí být pověření vypsáno na dítě, které MŠ navštěvuje, a ne na sourozence, který přešel do ZŠ. Upozorňujeme rodiče na pozdní vyzvedávání dětí!!! Provoz MŠ je DO 16:00 hod.!!!
  •  Stravování dítěte, které navštěvuje mateřskou školu, můžete odhlásit i v den, kdy dítě onemocní, nejpozději však do 6.30 hodin jen v přihlašovacím systému (e - strava). Nově příchozí děti se mohou do 10.9. 2015 odhlásit na telefonu: 773 742 326 nebo na email:  jidelna@zshukvaldy.cz . Po přidělení kódu si budete stravu odhlašovat jen v přihlašovacím systému.

              Číslo účtu stravování je: 8898912044/5500

  • Třídy v horních patrech mají své zvonky - označené názvem tříd. Rodiče Krtečků mohou zvonit na třídu Motýlků, kde se děti ráno (do 7:30h) scházejí a odpoledne rozcházejí. Pokud se nedozvoníte na "svůj" zvonek, zkuste zazvonit na jiný (např. Zajíčci z ložničky zvonek neslyší)

 

Co mám mít v mateřské škole aneb co děti vzkazují rodičům......

Na oblečení jsou vhodné zástěrky, či sukýnky pro holčičky, tepláčky nebo kalhoty (nejsou vhodné šle, pásky, zahradníky na spony, které neumím odepnout). Prostě něco pohodlného, v čem se mohu válet i po zemi. A nezlob se, maminko, když přijdeme umazaní od barev.

Na obouvání papučky, nedávejte nám cukle, při hře bychom se mohli zranit.

Nachystejte nám náhradní balíček (kalhotky či slipy, tričko, ponožky, tepláčky- můžeme se zapomenout při hře, nebo se polejeme při svačince a umývárny s malými umyvadly nás taky lákají)

Na pobyt venku nedávejte nové oblečení, velmi snadno se umažeme, stačí starší teplákovka a hlavně nachytejte pohodlnou obuv. V dešti a mokru jsou nejlepší gumáčky. V zimě nezapomeňte na čepice, šály a rukavice (ne však prstové, pokud si je sám neumím navléci)

Taky potřebujeme kapesníčky - papírové- celé balení, zubní pastu a kartáček. Ten nám podepište ( někdy je nás i 5 se stejným kartáčkem)

Na spinkáni pak potřebujeme pyžamko. Maminko, taky mi ho podepiš! Ať nespím v pyžamku od Moničky.

 Na pitný režim potřebuji svůj podepsaný porcelánový hrníček. Poznám si ho podle obrázku.

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy