Výlet Veverek a Zajíčků za kouzelnou žabičkou

Dne 9. 10. 2018 jsme s našimi nejstaršími školkovými dětmi (Zajíčci a Veverky) vyrazili na výlet. A to za kouzelnou žabičkou na Horní Sklenov. Když jsme vycházeli, ještě byla mlha, ale sluníčko ji pomalu protrhávalo. Cestou jsme pozorovali zahrádky a zahrady s ovocnými stromy, barvící se přírodu, zvířátka… a u žabičky jsme se již kochali sluníčkem, výhledem a poznávali jsme známé stavby v okolí. Taky jsme si odpočinuli, pomlsali dobrůtky, zazvonili na zvoneček a vydali se na cestu zpět. A protože jsme rychlíci, stihli jsme si ještě pohrát na školním hřišti.

Položky: 1-4546-46>>>