Den první - ŠVP Mečová

Dnes u školy bylo plno aut, rodičů, dětí a taky kufrů. Děti totiž odjížděly na školku v přírodě. Sluníčko nám přálo, svítilo na cestu i po celý den. Děti si po příjezdu vyslechly pokyny, co mohou a nemohou v chatě dělat, vybalily se a pak jsme se sešli v tělocvičně, kde je paní učitelky seznámily s programem, hodnocením i odměnami. A děti začaly hned plnit úkoly (vymyslet značku, vybarvit obrázek….). No a pak už nás čekal oběd (hrachová polévka, kuře s rýží) a chvilku odpočinek v postýlce. No a kdo neusnul, plnil Brumíkův úkol. Po svačince (pizza tyčinka) jsme vyrazili na průzkum okolí. Prozkoumali jsme louku nad naší chatou a zjistili jsme, že opět kvetou ty nádherné vzácné orchideje a taky spousta dalších kytiček. Pak jsme prozkoumali les a vytvořili jsme v něm domečky pro skřítky nebo malé zvířátka. Po návratu jsme řádili na hřišti a zas to rychle uteklo a byla večeře (tvarohové knedlíky s nutelou). Po večeři jsme vyráběli z keramické hlíny zvířátka a hráli si na hřišti. A pak to vypuklo! Velké sprchování, pohádka a usínání.

P.S. Všichni už spí jako dudci.

 

Fotky najdete na facebooku a na www.skolkahukvaldy.rajce.net 

← Zpět na seznam

iŠkola.cz - přihlášení:


Výroční zpráva:

Informace dle Zákona č.106/1999 Sb., O svobodném přístupu k informacím:

ŠVP, výroční zpráva o činnosti školy, pravidla pro hodnocení a klasifikaci žáků a školní řád jsou umístěny na veřejně přístupném místě v přízemí budovy školy.


Hledání:
Odběr novinek e-mailem:

Vložte Vaši e-mailovou adresu a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru. Budete pravidelně informováni o aktivitách školy a nejen o nich. Pro registraci pokračujte:

Technika nás baví:

OP VK 57

Technika nás baví

Projekt je zaměřen na rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy. Jeho cílem je vzbudit zájem žáků o technické obory.

No More Obesity!:
Yes for Traditional Dishes - No More Obesity!
Komunitní škola 2:

OP VK 56

Komunitní škola 2

Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.
Zahraniční jazykově – vzdělávací pobyt pro žáky.
Zahraniční jazykový kurz pro učitele.

Ježkovo vočko:
Ježkovo vočko
Mladý technik:
Mladý technik - modelářství, mechatronika, programování
RPVV:
Rozvojový program ve vzdělání
ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy